Białostocka
Dolnośląska
Gdańska
Kielecka
Krakowska
Kujawsko-Pomorska
Lubelska
Łódzka
Mazowiecka
Opolska
Podkarpacka
Stołeczna
Śląska
Warmińsko-Mazurska
Wielkopolska
Zachodniopomorska
Ziemi Lubuskiej
Schronisko Głodówka

files/zhp.pl/tpl/img/menu_sep.png

files/instruktor.zhp.pl/tpl/1procent.zhp.png

Styczeń 2011

files/instruktorzy/ewa_grabarczyk.jpg

Komendantka Chorągwi Łódzkiej ZHP hm. Ewa Grabarczyk została kandydatką do tytułu ŁODZIANIN ROKU 2010. To olbrzymie wyróżnienie i docenienie działalności druhny Ewy oraz całej Chorągwi Łódzkiej. Wesprzyjmy tę kandydaturę! Bo o tym, kto spośród zgłoszonych kandydatów zostanie Łodzianinem Roku 2010, może zdecydować każdy. Głosować można przez stronę www.lodzianinroku.pl lub wysyłając sms o treści lodzianin.Grabarczyk na numer 72051. Koszt to 2 zł+VAT. Smsów można wysłać dowolną liczbę, przez stronę głosować można tylko raz.

Hm. Ewa Grabarczyk jest nauczycielką – filologiem. Była przewodniczącą kręgu instruktorskiego, komendantką Hufca Łódź-Śródmieście, zastępczynią komendanta chorągwi, od 2006 r. jest komendantką chorągwi.

Druhna Ewa jest społeczniczką od wielu lat działającą na terenie Łodzi i na rzecz jej mieszkańców. Angażuje się w sprawy miasta i organizacji pozarządowych, aktywnie występuje w ich imieniu jako członkini Rady konsultacyjnej ds. organizacji pozarządowych przy Prezydencie miasta Łodzi.

na podstawie informacji pwd. Tomasza Jachimka

hm. Adam Czetwertyński
instruktor Biura GK ZHP