Białostocka
Schronisko Głodówka

files/zhp.pl/tpl/img/menu_sep.png

files/instruktor.zhp.pl/tpl/1procent.zhp.png

Jeśli szukasz nowych pomysłów programowych dla swojej drużyny, jeśli uważasz, że przyjaźń i przygoda skautowa to coś, co warto przeżyć, jeśli chcesz z drużyną poznać inny kraj, weź udział w seminarium START-UP (Poznań, 3-5 lutego 2012 r.), gdzie będziemy także gościć drużynowych skautowych z Niemiec, zainteresowanych współpracą z drużynami ZHP.

W programie seminarium: zapoznanie się ze specyfiką organizacji w Polsce i w Niemczech, zasady współpracy zagranicznej, zagadnienia międzykulturowe, pozyskiwanie dofinansowań.

Seminarium jest kierowane do organizatorów podstawowej działalności programowej - drużynowych, przedstawicieli szczepów, namiestników. Pozostałe warunki, informacje o kosztach znaleźć można tutaj.

phm. Piotr Miara HO
szef zespołu ds. organizacji niemieckojęzycznych
Wydział Zagraniczny GK